BIP

Dzienniki Ustaw i Monitory Rządowe

CEIDG

e-deklaracje.gov.pl

Ogłoszenie...Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie
Informacja dla osób ubiegających się o zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 kwietnia 2011 14:34
Podatnicy opłacający podatek dochodowy w formie uproszczonej lub rozliczający się w formie zryczałtowanej (karta podatkowa, osoby duchowne) wraz z wnioskiem o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach proszeni są o przedstawienie dowodów wpłat potwierdzających uregulowanie składki zdrowotnej.


 
Komunikat Ministerstwa Finansów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 stycznia 2011 08:41
Ministerstwo Finansów uprzejmie przypomina, że w przypadku składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez pełnomocnika, koniecznym jest złożenie do urzędu skarbowego w formie papierowej formularza UPL przed przystąpieniem do składania w formie elektronicznej wszystkich deklaracji, w tym informacji PIT-11. Jednocześnie Ministerstwo Finansów informuje, że inaczej niż miało to miejsce w latach ubiegłych, w 2011 r., złożenie zeznań podatkowych o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) PIT-37, PIT-36 wspólnie z małżonkiem, nie wymaga złożenia przez drugiego z małżonków pełnomocnictwa (UPL-1).

Uwaga: Powyższy komunikat nie dotyczy podatników, którzy wcześniej złożyli już takie pełnomocnictwo /UPL/ i nie zostało ono odwołane na formularzu OPL.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6